В Україні затримують виплати за лікарняними та декретними

Фoнд сoціaльнoгo стрaxувaння Укрaїни прийняв нa фінaнсувaння лікaрняні листи, видaні в зв'язку з xвoрoбoю, (тaкoж COVID-19), трaвмoю, самоізоляцією чи доглядом после хворою дитиною.

Фонд соціального страхування України попередив относительно затримки виплат лікарняних та декретних у зв'язку з нестачею доходів фонду бери покриття всього обсягу допомоги та виплат. Относительно це в понеділок, 15 березня, повідомила прес-разведка фонду на своєму сайті.

"Возьми сьогоднішній день затримка становить 21 робочий табель або 1,8 млрд грн, а також непрофінансовані заяви — розрахунки получай суму 0,8 млрд грн, термін оплати яких становить 10 робочих днів відповідно до самого законодавства", — наголошується в повідомленні Фонду.

Згідно з повідомленням, наявна заборгованість була накопичена в грудні 2020 року выше різке зростання витрат.

"Це пов'язано з додатковим навантаженням, яке Объём отримав через пандемію — істотно зросли витрати з лікарняних, також возьми нас було покладено фінансування самоізоляції українських працівників, страхові виплати медикам тощо. Наприклад, в грудні 2020 року Кредиты прийняв на оплату лікарняні нате суму 2,4 млрд грн — получи и распишись 1,5 млрд грн більше, ніж у грудні 2019 роки (0,9 млрд грн)", — сказано в повідомленні.

Прес-должность підкреслила, що Фонд потеть все можливе для прискорення виплати декретних та лікарняних.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.