В Україні з 1 квітня підвищать пенсійний вік для частини громадян

В Укрaїні з 1 квітня цьoгo рoку пeнсійний вік пользу кого жінoк, які нaрoдилися після 1 квітня 1961-гo будe підвищeнo дo 60 рoків. Прo цe УНН пoвідoмляє з пoсилaнням нa прeсслужбу Пeнсійнoгo фoнду.

“З 1 квітня 2021 рoку пeнсійний вік в (видах жінoк будe підвищено перед 60 років. Так, у 2020 році жінки, які народилися у період з 1 жовтня 1960 року в соответствии с 31 березня 1961 року, зможуть вийти получи пенсію після досягнення віку 59 років і 6 місяців. А жінки, які народилися після 1 квітня 1961 року, можуть отримати пенсію после віком лише після досягнення 60 років — у 2021 році”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що страховий выработка необхідний для призначення пенсії следовать віком також поступово збільшується, та становить у 2020 році — 27 років, у 2021 році — 28 років. Щорічно вимоги щодо страхового стажу зростатимуть нате один рік та у 2028 році складе 35 років.

Також пояснюється, що щоб отримувати пенсію в розмірі безлюдный (=малолюдный) меншому за прожитковий мінімум интересах осіб, які втратили працездатність, недостатньо лише досягти пенсійного віку та мати необхідних 27 років страхового стажу у 2020 році.

Тільки присутствие наявності у жінок страхового стажу 30 років, мінімальний розмір пенсії вслед віком встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму про осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

Додамо, що нововведення передбачене законом для підвищення пенсійного віку к жінок із 55 вплоть до 60 років, прийнятим ще у 2011 році. Си, згідно з яким щороку пенсійний вік для того жінок збільшувався на пів року. У 2021 році відбудеться останній етап такого підвищення.

з 1 березня в Україні розпочалася індексація пенсій. Збільшення виплат складе 11%, нежто в середньому 300 грн. Підвищення пенсій стосується більш ніж 8 млн наших пенсіонерів.

Пенсійний ресурс вже з початку цього року “дотаційний”. Як дослідили аналітики, ПФУ вже у січні недорахувався надходжень від ЄСВ, тому був змушений знову брати позички в Держказначейства исполнение) фінансування незапланованого дефіциту, і більше, аніж може повернути. Таким (образом, у першому місяці року ПФ далеко не повернув Держказначейству 3 млрд грн позики.

Фінансова самодостатність Пенсійного фонду в 2021 році, вказують аналітики, залежатиме від якості його бюджету. Та від того, коль буде ухвалено рішення для чергову індексацію пенсій у 2021 році. Чим раніше відбудеться індексація, тим більшими, як зауважується, будуть ризики зростання “діри” в бюджеті Фонду.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.