Уряд встановив механізм індексації аліментів

Кaбінeт міністрів Укрaїни нa зaсідaнні у сeрeду встaнoвив мexaнізм індeксaції аліментів. Оборона це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України, передає УНН.

"Сьогодні в черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем, зокрема, проведення індексації з наступного року після визначення розміру аліментів", – повідомили у пресслужбі.

Крім того, вслед інформацією Мінсоцполітики, рішенням уряду уточнено окремі положення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, якими передбачається врегулювати питання нарахування індексації:

– грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби;

– грошових доходів у разі їх підвищення далеко не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому по та після підвищення доходів.

Відповідно раньше закону №831-IX, що вступив у дію у вересні 2020 року, в Україні проводитимуть індексацію розміру аліментів получай щорічній основі. Індексація аліментів проводиться починаючи з другого року після визначення розміру аліментів.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.