Уряд створить робочу групу для запровадження накопичувальної пенсії в Україні

Кaбінeт міністрів Укрaїни зaтвeрдив ствoрeння рoбoчoї групи интересах зaпрoвaджeння нaкoпичувaльнoї пeнсії в Укрaїні.

Относительно це повідомив Прем’єр-міністр Деша Шмигаль у своєму Телеграм-каналі, передає УНН.

Зазначається, що наразі уряд працює по-над впровадженням другого рівня пенсійної системи. Ця конструкция передбачає зниження податків, які с ходу платять українці в бюджет.

“Податки будуть спрямовуватись в особисті пенсійні рахунки людей, дескать будуть інвестуватися та примножуватися. Си само не буде жодних додаткових нарахувань с целью бізнесу. Після виходу нате пенсію людина отримає свої кошти, і це если гарний додатковий дохід поперед державної солідарної пенсії”, — написав Прем’єр-міністр Дионисий Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

Відсьогодні Пенсійний ресурс України перерахує пенсії громадянам, які після призначення пенсійних виплат продовжують працювати.

Резон на перерахунок визначає страховий выслуга, розміром не менше 24 місяців, набутий в 1 березня 2021 року. Тобто пенсії перерахують следовать перший квартал 2021 року.

Комітет Верховної За України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 28 травня відхилив билль № 2683-3 щодо впровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.