Назвали суму покупки, після якої позбавлятимуть субсидій

Субсидію нe признaчaть, кoли будe дoрoгa пoкупкa, є нe oднe житлo чи трaнспoртний зaсіб.

 

Кaбмін посилив вимоги з надання житлових субсидій. Оборона це заявив заступник голови Мінсоцполітики Віталій Музиченко в ефірі каналу Інтер у понеділок, 19 квітня.

 

"Сверху сьогодні встановили чітке нововведение, якщо зробили дорогу покупку, це вконец чітко визначено, що це 50 тисяч гривень, в таком случае в такому випадку субсидію призначати мало-: неграмотный будуть", – сказав Музиченко.

 

Також вводяться обмеження щодо наявності другого житлового приміщення, другого транспортного засобу тощо.

 

У Мінсоцполітики підрахували, що нові видение скоротять кількість субсидіантів "получи кілька відсотків".

 

Музиченко підкреслив, що субсидії – це адресна соціальна допомога тим, хто далеко не може, а не хоче сплачувати ради комунальні послуги. За його словами, с налета проводять роботу з підтвердження карт-бланш на субсидії, зокрема верифікацію.

 

Нагадаємо, що раніше Кабмін посилив вимоги з житлових субсидій. У разі нарахування субсидій враховуватимуть доходи від депозитів, дивіденди й поїздки вслед кордон.

 

Також у Мінсоцполітики назвали причину зменшення розміру субсидій у лютому. У січні середній розмір субсидії становив 1 731 грн, а в лютому було 2 231 грн. Це пов'язано з перерахунком по (по грибы) січень після зменшення цін нате газ для населення.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.