На "пакунки малюка" виділено 2,5 млрд грн

Зa цю суму булo зaкуплeнo 587 тисяч "пaкунків мaлюкa" і виплaчeнa грoшoвa кoмпeнсaція їx вaртoсті исполнение) більш як 83 тисячі дітeй.

 

В Укрaїні "пaкунки мaлюкa" були зaкуплeні під виглядoм міжнaрoднoї тexнічнoї дoпoмoги зі збиткaми пoнaд 129 млн грн бюджeтниx кoштів у 2018-2021 рoкax. Относительно це повідомляється на сайті Рахункової палати з посиланням сверху дані аудиту.

 

"Всього протягом цього періоду з державного бюджету сверху придбання "пакунків малюка" і виплату грошової компенсації виділили 2,5 млрд грн. Следовать ці кошти придбано 587 тисяч "пакунків малюка" і виплачено грошову компенсацію їх вартості для того більш як 83 тисячі дітей. Нужда в "пакунках малюка" і виплаті грошової компенсації їх вартості забезпечено получи 94%", — говориться в повідомленні.

 

Протягом зазначеного періоду чотири рази змінювався зміст "пакунка малюка" — асортимент був розширений з 25 вплоть до 35 найменувань, а кількість предметів з 30 впредь до 91 одиниць.

 

"Рядом цьому перелік товарів без- є вичерпним, у ньому відсутні теплі речі, встановлені також факти неповної комплектації "пакунків малюка", — наголошується в повідомленні.

 

Відзначається, що аудитори також вважають, що розміру грошової компенсації вартості "пакунка малюка" в п'ять тисяч гривень недостатньо про самостійного придбання батьками немовлят повного переліку товарів, що входять у бебі-бос". Эдак, під час придбання аналогічних речей у роздріб його вартість фактично збільшується з п'яти вплоть до дев'яти тисяч гривень.

 

Також встановлено, що 124 тисячі громадян, діти яких народилися в зазначений період, взагалі далеко не отримали такої допомоги з державного бюджету.

 

Це, зокрема, пов'язано з тим, що видача пакетів бери дітей, народжених із 24 жовтня накануне 31 грудня 2020 року, мав би будуватись протягом січня-березня 2021 року. Ще майже 15 тисяч дітей у Донецькій області отримували грошову компенсацію в розмірі 3,25 тисячі гривень вслед за рахунок обласного бюджету.

 

Крім того, з початку року неважный (=маловажный) отримали допомогу понад 90 тисяч батьків дітей, що народилися в січні-квітні 2021, оскільки станом сверху 12 травня 2021 "пакунки малюка" неважный (=маловажный) закуплені.

 

"Також залишається неврегульованим питання отримання "пакунка малюка", если дитина народжена сурогатною матір'ю і забезпечення посібниками дітей, кинутих у пологових будинках матерями. Без- вирішено питання забезпечення пакунками дітей з драматично низькою масою, для яких зміст бебі-боксів з об'єктивних причин невыгодный може бути використаний відразу після народження", — йдеться в повідомленні прес-служби.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.